Internetinės parduotuvės kūrimas

Kaip pirmaujanti ir patikrinta elektroninės prekybos platformų kūrimo agentūra, esame surinkę profesionalią dizainerių bei programuotojų komandą, galinčią sukurti nepriekaištingo dizaino bei puikaus funkcionalumo internetines parduotuves. Jums pageidaujant, prižiūrime bei teikiame internetinių parduotuvių puslapių techninį palaikymą. Nesvarbu, ar norėtumėte atnaujinti bei pagerinti savo B2C svetainę, padidinti savo įmonės pelną ar sukurti efektyvesnę call-to-action strategiją, mūsų e-komercijos specialistai yra pasiruošę Jums padėti. E-prekybos kūrimo ir plėtros paslaugų komanda gali sukurti išskirtinį funkcionalumą, bei skirtingas integracijos galimybes. Siekiant geriausių rezultatų, siūlome lanksčias paslaugas, tinkamas tiek didelės, tiek mažesnės įmonės savininkams. Internetinės parduotuvės kūrimas – Tinkers.lt

el parduotuviu kurimas
internetines parduotuves kurimas

Internetinės parduotuvės kūrimas – nuo ko priklauso kaina ?

Gyvename metu, kai naujos fizinės parduotuvės atsidaro vis rečiau, o naujų e-komercijos platformų ir internetinių parduotuvių atsiranda kone kasdien. Vis aktualesnis klausimas darosi kas sudaro internetinės parduotuvės kūrimo kainą. Deja, atsakymą pateikti nėra taip paprasta. Kaina priklauso nuo svetainės sudėtingumo ir apimties, kūrimui naudojamų įrankių ir technologijų, bei žmonių, mokančių jomis dirbti įkainiai. Yra daug skirtingų platformų, kurios padės sukurti online parduotuvę. Platformų funkcionalumas skiriasi – nuo paprastų funkcijų, tokių kaip pirkinių krepšelio ar mokėjimo integracijos, iki verslui skirtų parinkčių ir pritaikymų. Šių dienų rinkos lyderiai – WooCommerce, Magento, Shopify, SquareSpace ir BigCommerce platformos. Kaina taip pat priklauso nuo internetinės parduotuvės dizaino, funkcionalumo, rinkodarai bei reklamai skiriamų išlaidų.

Internetinės parduotuvės kūrimas – procesas

Internetinės parduotuvės kūrimo procesas skirstomas į tris etapus:
Poreikių analizė. Kitais žodžiais – pasirengiame projektui, išsiaiškiname koks bus elektroninės parduotuvės pobūdis bei kokie Jūsų pagrindiniai poreikiai. Išsikeliame tikslus, aptariame, koks funkcionalumas yra reikalingas. Analizuojame konkurentų elektronines parduotuves bei aiškinamės rinkos situaciją, aptariame dizaino viziją bei turimas idėjas.
Projekto kūrimas. Visų pirma yra kuriamas svetainės dizainas, arba tiksliau – keli jo variantai. Jums išsirinkus labiausiai patinkantį bei verslo veiklą atspindintį variantą, pradedami programavimo darbai. Įdiegiama turinio valdymo sistema. Elektroninė parduotuvė pritaikoma įvairaus dydžio įrenginiams – nešiojamiems kompiuteriams, planšetėms, telefonams.
Projekto palaikymas. Taip pat teikiame internetinių puslapių bei parduotuvių administravimo, redagavimo bei priežiūros paslaugas. Stebime bei analizuojame elektroninę prekybą bei optimizuojame svetainę paieškos sistemoms.

Naudinga žinoti!

El. parduotuvių kūrimas

Jei norite ne tik rodyti, kokius produktus parduodate, bet ir juos parduoti, rekomenduojame iš karto pradėti kurti interneto rinkodaros strategiją. Vienas iš būdų didinti lankytojų srautą bei auginti pardavimus yra PPC (pay-per-click) reklama, rodoma tarp paieškos sistemos rezultatų. Tai yra bene greičiausias ir efektyviausias būdas reklamuoti Jūsų verslą ar teikiamas paslaugas. Šis reklamos būdas turi ir trūkumą – yra pakankamai brangus, todėl geriausia biudžeto planavimą patikėti profesionalams. Reklamuotis galima ir didžiuose socialiniuose tinkluose. Tai yra daug pigiau ir greičiau nei tradicinis marketingas. Kaip ir bet kuriuose internetiniuose skelbimuose, reikia užtikrinti, kad reklama yra aiški ir patraukli, taip klientas yra paskatinamas nueiti į parduotuvės nukreipimo puslapį. Prieš pradedant, būtinai perskaitykite visas specialias reklamos taisykles. Jūsų elektroninę parduotuvę kartu reklamuoti bus paprasčiau. Siekiame didinti investicijų grąžą bei optimizuoti reklamos išlaidas. Susisiekime!